Dodatkowe bonusy od deweloperów. Na co możesz liczyć?

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


Zakupienie mieszkania od dewelopera jest popularnym wyborem Polaków. Dzisiaj do dyspozycji jest naprawdę sporo inwestycji, dlatego też można wyszukać wśród nich swoje idealne lokum na długie lata. Jeżeli chcesz zdecydować się na taki zakup, deweloperzy mają dla ciebie również wiele dodatkowych bonusów. Na co można liczyć?
W wielu miastach w Polsce, na przykład w Warszawie, ceny mieszkań od deweloperów są niejednokrotnie niższe od tych z rynku wtórnego. Przykładowo jeżeli chodzi o sprzedaż mieszkań Białołęka jest jedną z takich lokalizacji, gdzie na kupujących czeka wiele świetnych ofert w korzystnych cenach w porównaniu z lokalami z drugiej ręki. To jeden plus, ale czeka również wiele innych zalet, dzięki którym warto zdecydować się na kupno nowej nieruchomości.
Kup mieszkanie na wyprzedaży
Wielu deweloperów w celu zachęcenia klientów do zakupu oferuje dodatkowe obniżki – nierzadko można zapłacić nawet do 510% mniej za nieruchomość, niemniej jednak największe rabaty dotyczą głównie tych mieszkań, które sprzedają się trudniej, czyli dużych lokum oraz tych położonych na parterze. Często można otrzymać też rabat przy wcześniejszym zarezerwowaniu mieszkania – jeszcze na etapie jego budowy.
Darmowa komórka, parking za pół ceny
To jeszcze nie wszystko, ponieważ deweloperzy oferują również innego rodzaju korzyści – nakłonieniem do zakupu może być darmowa komórka lokatorska lub też obniżka ceny za miejsce parkingowe. Niektórzy deweloperzy oferują również obniżki na usługę wykończenia mieszkania „pod klucz”, dlatego też można wtedy zaoszczędzić jeszcze więcej, gdy planuje się skorzystać z tej opcji – najtańsze pakiety to cena od około 450490 złotych za metr kwadratowy mieszkania.
Zatem na obniżki można liczyć zarówno wtedy, gdy poszukuje się mieszkania w Warszawie, jak i w innych lokalizacjach, zarówno tego dopiero w budowie, jak i już gotowego do odbioru. Warto sprawdzać różne oferty deweloperów i również pytać o obniżki – nierzadko w biurze sprzedażowym można także otrzymać dodatkowe bonusy. Nigdy nie zaszkodzi zapytać i negocjować!


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy