Biuro rachunkowe Marki – księgowość na najwyższym, profesjonalnym poziomie

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Biuro rachunkowe Marki to instytucja świadcząca pomoc w wszelkich gałęziach księgowości. Wspieramy zarówno wszelkie instytucje, jak i mniejsze i większe firmy i przedsiębiorstwa. Nawiązujemy także współpracę z indywidualnymi klientami.
Biuro rachunkowe Marki to pełen profesjonalizm. Współpracujemy z doświadczonymi, wykwalifikowanymi pracownikami, którzy swoje działanie dopasowują do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Każde powierzone nam zlecenie jest dokładnie rozpatrywane i analizowane. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, także w kwestii ceny.

Co oferujemy w ramach usług biura rachunkowego Marki

Biuro rachunkowe Marki oferuje szeroki zakres usług. W ich ramach znajdziecie Państwo min.: prowadzenie ksiąg handlowych oraz księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia z urzędem skarbowym, rozliczenia ryczałtów, a także obsługę kadr i płac. Wszelkie dokumenty są przez nas profesjonalnie sprawdzane pod kątek formalnym i rachunkowym. Sporządzamy i odsyłamy do urzędu karbowego miesięczne i kwartalne deklaracje VAT, a także roczne rozliczenia.
W Państwa imieniu, poprowadzimy także spis środków stałych i wyposażenia. Zajmujemy się także tworzeniem sprawozdań statystycznych. Rozliczamy także podatek dochodowy – miesięcznie lub kwartalnie. Nasi księgowi prowadzą także rzetelne spisy wszelkich podejmowanych operacji gospodarczych.
Zajmujemy się także sprawami kadrowymi i płacowymi. Sporządzamy kompletne listy płac, rozliczamy umowy zlecenia i umowy o dzieło, kompletujemy paski do wynagrodzeń, szczegółowo wyliczamy także wypłatę obejmującą godziny nadliczbowe. Dokładnie naliczamy sumy na odprowadzenie składki na podatek dochodowy pracownika, a także wyliczamy wysokość miesięcznej składki odprowadzanej do ZUS. Sporządzamy raporty dotyczące danych statystycznych o pracownikach i ich wynagrodzeniu, a także generujemy informacje o rocznych dochodach osiąganych przez pracowników.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy